Slide ZESTAWY
WEŁNY
NOWE Zestaw przedzy dywanowej–plaza SPRAWDŹ zestaw nici tkackich w barwach wulkanu Paleta welny do tkania Moro2
Slide NOWE
KOLORY
WEŁNY
nowosci 2023 SPRAWDŹ
Slide NOWOŚĆ
RAMKA DO PUNCH
NEEDLE
ramka do punch needle 1 SPRAWDŹ

Products Grid

Oferta specjala

Oszczędź 15%
gruba przedza dywanowa brudna zielen 757

Gruba przędza dywanowa – brudna zieleń 1kg

80,35  94,50 
Już sprzedane: 25 Dostępny: 5
83

Wełna do tkania i haftu – Woolstock.pl

Witamy w naszym sklepie! Sami wiemy jak ciężko jest kupić wełnę do tkania. Wiele lat wykonywaliśmy różne produkty i znalezienie dobrej przędzy wełnianej w przystępnej cenie jest prawie niemożliwe.  Z myślą o pasjonatach tkactwa i haftu, takich jak my, stworzyliśmy ten sklep.  Chcemy, aby stał się dla Was miejscem, w którym znajdziecie wełnę tkacką w pięknych kolorach. Nasza wełna nadaje się do wyrobów dywaników na krośnie, gobelinów i krajek.

Wełna do tkania to wysokiej jakości produkt o grubości około 2mm. Piękne kolory i duża wytrzymałość pozwala cieszyć się tkaniem. Jedyną barierą jest Wasza wyobraźnia. Doskonale sprawdza się do tkanie na tabliczkach, bardkach i krosnach. My stosujemy ją do pistoletu tuftingowego i efekty są zachwycające 🙂

Nici do haftu polecamy wszystkim pasjonatom „malowania igłą”. Cienka wełna dostępna u nas w sklepie jest wytrzymała, ma trwałe kolory i daje bardzo ładne efekty końcowe.

Wszystkie nasze produkty są dostępne od ręki i wysyłane z Polski. Nasz asortyment regularnie się powiększa dlatego zapraszamy do częstych odwiedzin i zakupów.