Konkurs

Zapraszamy Cię do udziału w pierwszym w tym roku konkursie Woolstocka.

Wymyśl nazwę dla nowej wełny do tkania i wygraj bon o wartości 75zł!

 

 

Aby wziąć udział w konkursie wejdź na nasz profil @woolstock.pl na Instagramie i zaobserwuj go, jeśli wcześniej tego nie zrobiłaś/eś.

Następnie znajdź konkursowy post, w którym będą się znajdować zdjęcia nowej wełny do tkania. Polub go i napisz w komentarzu swoją propozycję na nazwę dla tego koloru wełny.

My wybierzemy najbardziej atrakcyjną i oryginalną naszym zdaniem odpowiedź, która stanie się oficjalną nazwą tego produktu w sklepie. Zwycięzca natomiast otrzyma bon o wartości 75zł do wykorzystania na zakup wełny do tkania lub zestawów wełny.

Udział można brać w dniach 30.01-3.02.2024r. a wyniki opublikowane zostaną 4.02.2024r.

Niech we(ł)na i wyobraźnia Was nie opuszcza!

Pozdrawiamy
Zespół Woolstocka

 

Regulamin Konkursu  „Wymyśl nazwę dla nowego koloru wełny” z dnia 30.01.2024r.

 1. Zasady Konkursu określa niniejszy Regulamin.
 2. Organizatorem Konkursu jest sklep internetowy Woolstock.pl, prowadzony przez Firma handlowo usługowa Magdalena Żmuda, ul. Chabrowa 7/59, 96-300 Żyrardów.
 3. Konkurs trwa w dniach 30.01.2024r. (od godziny publikacji posta konkursowego) do 03.02.2024r. (do godziny 23.59).
 4. W Konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby które wyrażą chęć udziału.
 5. Aby wziąć udział w Konkursie konieczne jest posiadanie konta w serwisie Instagram.com.
 6. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 7. Osoba, która zaobserwuje profil Organizatora @woolstock.pl w serwisie Instagram.com, polubi post konkursowy oraz napisze w jego komentarzu swoją propozycję na nazwę koloru produktu, jakim jest wełna do tkania (której zdjęcie znajduje się w poście konkursowym), staje się Uczestnikiem Konkursu.
 8. Wyłonienie Zwycięzcy nastąpi 4.02.2024r. poprzez wybór najbardziej atrakcyjnej nazwy przez właścicieli sklepu Woolstock.pl. Organizator zastrzega sobie prawo do nie argumentowania swojego wyboru.
 9. Nagrodą w Konkursie jest bon o wartości 75zł do wykorzystania na zakupy w sklepie Woolstock.pl. Bon obowiązuje tylko na nieprzecenione produkty z kategorii: „Wełna do tkania” oraz „Zestawy wełny”. Termin ważności bonu trwa od 4.02.2024r. (od godziny ogłoszenia wyników Konkursu) do 4.03.2024r. (do godziny 23.59).
 10. Zwycięzca nie może wymienić nagród na inne, na ich wartość pieniężną ani przenieść praw do ich otrzymania na osoby trzecie.
 11. O wygranej Zwycięzca zostanie poinformowany w formie wiadomości prywatnej na portalu Instagram.com. Informacja pojawi się także na profilu Organizatora.
 12. Nagroda zostanie wysłana drogą elektroniczną na wskazany przez Zwycięzcę adres email.
 13. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na publikację przez Organizatora pseudonimu(nicka) na profilu Organizatora w serwisie Instagram.com, zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu bądź w nazwie profilu Uczestnika w serwisie Instagram.com.
 14. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów swoich danych osobowych na  potrzeby Konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.
 15. Uczestnik dysponuje wszelkimi prawami do podanej przez siebie nazwy i nie są one w żaden sposób ograniczone ani obciążone na rzecz osób trzecich. Jednocześnie Uczestnik akceptuje fakt, że odpowiedź konkursowa może zostać wykorzystana na potrzeby nazwania i sprzedaży produktów przez Organizatora.
 16. Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana oraz popierana przez serwis Instagram.
 17. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane opublikowaniem nieprawdziwych danych osobowych bądź innych nieprawdziwych informacji opartych na zgłoszeniach sporządzonych przez Uczestników.
 18. Uczestnik nie ma prawa żądać od Organizatora zwrotu jakichkolwiek kosztów ani innych poniesionych przez siebie wydatków w związku z uczestnictwem w Konkursie.
 19. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Konkursu w każdym czasie. Informacja o zmianie zostanie zamieszczona na stronie internetowej organizatora
 20. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail Organizatora: biuro@woolstock.pl
 21. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.
 22. W przypadku udziału i wygranej w konkursie osoby niepełnoletniej wymagana będzie zgoda opiekuna.