Wyświetlanie 1–16 z 36 wyników

Witaj w fascynującej kategorii w której znajdziesz produkty do tuftingu. To miejsce, gdzie Twoje marzenia o tworzeniu niepowtarzalnych dywanów stają się rzeczywistością. Nasz sklep internetowy to prawdziwe centrum dla pasjonatów tuftingu, oferujące pistolety do tuftingu, listwy do ram, kanwy do dywanów oraz wełnę dywanową. Tutaj możesz dać upust swojej kreatywności.

W tej kategorii znajdziesz między innymi:

  • Pistolet do tuftingu: Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy doświadczonym artystą, taka maszyna do robienia dywanów pozwoli Ci tworzyć wyjątkowe dekoracje do domu. Co bardzo ważne, wszystkie nasze produkty do tuftingu wysyłamy z Polski w ciągu dwóch dni roboczych. Możesz zatem mieć swój wymarzony pistolet do tuftingu bardzo szybko.
  • Listwy do ramy do tuftingu: Dla tych którzy mają lub planują mieć ramę do tuftingu, oferujemy listwy, które pomagają utrzymać napięcie tkaniny i zapewnić stabilne podłoże do Twojej pracy. Listwy posiadają liczne gwoździe na których mocuje się kanwę, a po skończonej pracy można ją po prostu zdjąć. Wtedy rama jest od razu gotowa do kolejnego Twojego projektu.
  • Materiał do tuftingu: To kanwa do dywanów posiadająca specjalny splot. Dzięki niemu włóczka łatwo przebija się przez materiał i jednocześnie zostaje na miejscu, tworząc solidny dywan. Materiał wytrzymuje duże naprężenia potrzebne do pracy z pistoletem do tuftingu. Taka kanwa posiada także linie pomocnicze, które ułatwiają równe napięcie tkaniny oraz wyznaczanie wzoru.
  • Specjalistyczny klej lateksowy do tuftingu: Wysokiej jakości, profesjonalny klej, który służy do wykańczania dywanów i obrazów tekstylnych. Solidnie łączy każdy rodzaj włókna (zarówno sztuczne jak i naturalne) ze wszystkimi materiałami do tuftingu. Dzięki niemu usztywnisz wykonaną pracę i ustabilizujesz runo, co sprawi, że dywan czy obraz staną się prawie niezniszczalne.
  • Trymer do strzyżenia dywanów: Przytniesz nim runo, zarówno na gładko jak i pod kątem, dzięki czemu wyrównasz powierzchnię dywanu. To uwidoczni wszystkie jego elementy oraz nada mu charakteru.
  • Podkładową tkaninę wykończeniową do tuftingu: Wykańcza wizualnie dywan, kryjąc jego roboczą stronę z klejem lateksowym, a po drugie tworzy warstwę ochronną między lateksem a podłogą, chroniąc ją przed ewentualnymi uszkodzeniami.

WAŻNE! Wełna dywanowa to serce i dusza każdego dywanu wysokiej jakości. W naszym sklepie znajdziesz wełnę dywanową dostępną w wielu kolorach i gramaturach: od pojedynczych sztuk, przez wielokolorowe zestawy po jednokolorowe zestawy wełny. Dzięki naszej przędzy możesz stworzyć dywan o wyjątkowym charakterze. Nasza wełna jest trwała, wysokiej jakości (90% wełny, 10% domieszki) i doskonale nadaje się do tworzenia miękkich i niezniszczalnych dywanów.

Pozwól swojej kreatywności na swobodny lot już dziś i rozpocznij tworzenie swoich własnych, wymarzonych dywanów już teraz!